امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
رابطه سالم
موفقیت

چگونه یک رابطه سالم و جذاب برقرار کنیم؟

69بازدید

بسیاری از زن و شوهر ها در زندگی خود دچار یکنواختی می شوند، اگر در این وضعیت تغییری ایجاد نشود باعث از بین رفتن رابطه می شود. پس سعی کنید با به کارگیری روش های زیر یک رابطه سالم و جذاب ایجاد کنید:

۱. به بدن خود عشق بورزید
اگر خودتان را دوست نداشته باشید هیچ کس عاشق شما نخواهد شد. خودتان را از سر تا پا لمس کنید این تنها بدن شماست و تا آخر عمر آن را خواهید داشت. خوشبختانه، روش های زیادی برای تغییر اندام وجود دارد که می تواند اندامتان را کامل کند. ما اکنون در مورد جراحی صحبت نمی کنیم، اگرچه این گزینه نیز وجود دارد. با این حال، اگر نمی خواهید درباره تناسب اندام خود پول خرج کنید می توانید ورزش کنید و یک رژیم غذایی سالم داشته باشید. باید به یاد داشته باشید که لباس های مناسب، مدل موهای خوب و آرایش خوب نقش بسیار مهمی در چگونگی نگاه و احساس شما دارند. اکنون بدن خود را دوست بدارید منتظر معجزه نباشید. اگر احساس می کنید که نیاز دارید تا از نظر جسمی بهبود یابید، کاری انجام دهید.

۲. اعتماد به نفس پاسخ خوبی است
یکی دیگر از اصول مهم این است که اعتماد به نفس داشته باشید. دختران خجالتی زیبا هستند، اما اکثر مردم نیاز به ارتباط دارند و دیر یا زود باید ارتباط برقرار کنند تا دیگران بتوانند شخصیت آن ها را بشناسند. اگر بعد از چند وقت کسی را به طور کامل شناختید، احساس خجالت نکنید. افراد خجالتی اشتباه فکر می کنند که دیگران آنها را قضاوت می کنند. واقعیت این است که بیشتر افرادی که با آنها ملاقات می کنید زمانی که به چشمان شما نگاه می کنند فکر می کنند شما چقدر نگران هستید. راحت باشید و به آرامی به جلو بروید. اگر فکر می کنید بیش از حد متواضع و خجالتی هستید، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

۳. نگرش چیز خوبی است
ابراز نگرش بد نیست بلکه نشان می دهد که شما چه کسی هستید. راه دیگری وجود ندارد که مردم بتوانند شما را بشناسند، اما اگر شروع کنید به بیان دقیق آنچه که احساس می کنید و فکر می کنید، شناسایی شما امکان پذیر می شود. ما درباره خشونت صحبت نمی کنیم. منظور ما عقیده شما در مورد مهم ترین موضوعات و نکات است. شما نباید شبیه دیگران باشید و اگر می دانید با دیگران متفاوت هستید، به خودتان افتخار کنید و این تفاوت را نشان دهید.

۴. چند ترفند را بیاموزید
برای نگه داشتن علاقه همسرتان نسبت به خود تکنیک های مختلفی بیاموزید. وقتی به آن نیاز دارید از آنها استفاده کنید و واکنش او را ببینید. مردان تمایل دارند که حواس پرت شوند گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که شریک زندگی تان در حال از دست دادن علاقه است، این اتفاق بسیار ناخوشایند است. بعضی از دخترها نمی دانند در این مواقع چه باید بکنند و شروع به جستجو برای توضیحات می کنند. با تغییر روش خود، عزیزان خود را شگفت زده کنید، سعی کنید جذاب تر و مرموز تر باشید.

۵. یک حرکت انجام دهید
اگر نوعی از شخصیت غالب را دارید، می توانید سعی کنید اولین حرکت را انجام دهید. دختران معمولا منتظر هستند تا مردان قدم اول را بردارند. این فقط یک تعصب است و شما می توانید قوانین را تغییر دهید، یک حرکت و رویکرد جذاب انجام دهید. می توانید سلام بدهید و در مورد چیزهای بی اهمیت مانند آب و هوا و یا رویدادهای کنونی صحبت کنید. اگر متوجه شدید که مخاطبتان آماده پاسخگویی است، ادامه دهید. دوستانه و مثبت باشید اجازه دهید او در کنار شما احساس راحتی کند.

۶. وفادار باشید
وفاداری به شدت از سوی مردان و زنان قدردانی شده است. وفادار باشید و با شخصیتی که دارید روی آن تمرکز کنید. هیچ کس به اندازه شریک فعلی شما مهم نیست. احساسات و عواطف خود را نادیده نگیرید. از همین امروز علاقه اصلی شما به شخصی باشد که در حال تلاش برای ایجاد رابطه جدید با او هستید. به مردان دیگر که سعی دارند شما را به سمت خود جذب کنند، توجه نکنید.

ارسال پاسخ